صنایع سلولزی طوبی

کیفت
کیفیت 95%
رضایت مشتری
میزان رضایت 83%
طراحی زیبا
طراحی 65%

متن سربرگ خود را وارد کنید.

-پوشک معمولی:

 

پوشک معمولی در 2 سایز کوچک و بزرگ با سه نام تجاری طوبی، نارسیس و ماه منظر در این واحد صنعتی تولید می شود. به کارگیری مواد اولیه درجه یک سبب تمایز کیفیت این محصول با محصولات مشابه می شود. یکنواختی سطح، استاندارد بودن وزن خمیر مصرفی و تحت کنترل بودن دقیق میزان حلاجی خمیر سبب به حداقل رسیدن حساسیت کودک شده و وزن مناسب محصول مانع تحرک کودک نمی گردد.

-پوشک کامل:

پوشک کامل در سه سایز کوچک (برای کودکان 6-3کیلوگرم) ، متوسط (10-5 کیلوگرم)، بزرگ (18-10کیلوگرم) با سه نام تجاری طوبی، نارسیس و ماه منظرتولید می شود. شرکت با ظرفیت تولید 600.000 بسته در ماه فعالیت می کند. به کارگیری مواد اولیه درجه یک در تولید این محصول سبب تمایز کیفیت آن با محصولات مشابه می باشد. قدرت جذب فوق العاده بالای این نوع پوشک، نیاز به تعویض آن در طول شبانه روز را به طور قابل ملاحظه ای کاهش می دهد و همچنین توده جاذب پوشک در حین مصرف متراکم و گلوله نمی شود. این امر سبب راحتی کودک شده و مانع تحرک او نمی گردد. لایه توزیع کننده استفاده شده در این محصول مانع برگشت مایع جذب شده به سطح رویی پوشک می شود و میزان حساسیت پوستی ناشی از پوشک را به حداقل می رساند

– دستمال کاغذی100 ،200 و 300 برگ:

 

 

در این واحد صنعتی، دستمال کاغذی در جعبه های  100، 200 و 300 برگ با سه نام تجاری طوبی، نارسیس و ماه منظر تولید می شود. به کارگیری تیشوهای درجه یک در تولید این محصول سبب تمایز کیفیت آن با محصولات مشابه می باشد. لطافت محصول، تنوع و زیبایی بسته بندی از ویژگی های بارز محصولات این شرکت می باشد.     

– دستمال رولی 2و4 قلو:  

 

در این واحد صنعتی، دستمال کاغذی رولی 2و4 قلو با سه نام تجاری طوبی، نارسیس و ماه منظر تولید می شود. به کارگیری تیشوهای درجه یک در تولید این محصول سبب تمایز کیفیت آن با محصولات مشابه می باشد. لطافت محصول، جذب بالای رطوبت، تنوع و زیبایی بسته بندی از ویژگی های بارز محصولات این شرکت می باشد.    

-دستمال حوله ای:

 

 

در این واحد صنعتی، دستمال حوله ای با سه نام تجاری طوبی، نارسیس و ماه منظر تولید می شود. به کارگیری تیشوهای درجه یک در تولید این محصول سبب تمایز کیفیت آن با محصولات مشابه می باشد. لطافت محصول، جذب بالای رطوبت، تنوع و زیبایی بسته بندی از ویژگی های بارز این محصول  می باشد.   

متن سربرگ خود را وارد کنید.

-نوار بهداشتی معمولی کوچک:

 

 

این محصول در سایز کوچک با 3 برند طوبی، نارسیس و ماه منظر تولید شده و به صورت کاملا” بهداشتی بسته بندی میشود. محصول تولید شده از مواد اولیه مرغوب میباشد و دارای ضخامت مناسب میباشد. قابلیت جذب متوسط آن سبب خشک ماندن سطح رویه محصول میشود.

-نوار بهداشتی بالدار بزرگ:

                                                                             

 

نوار بهداشتی درسایز بزرگ با سه نام تجاری طوبی، نارسیس و ماه منظر در این واحد صنعتی تولید می شود. این محصول دارای ضخامت مناسب و قابلیت جذب بسیار خوبی است. به طوری که توده جاذب به کار رفته در آن بدون آن که تغییری در فرم و لطافت  محصول ایجاد شود، توانایی جذب مایع به مقدار چندین برابر وزن خود را دارد. لازم به ذکر است تمامی مواد اولیه به کار رفته در این محصول از جنس مرغوب و درجه یک می باشد که هنگام مصرف و تماس با پوست بدن ایجاد حساسیت و خارش های پوستی نمی کند.

نوار بهداشتی بالدار مشبک (سایز بزرگ):

 

 

نوار بهداشتی بالدار با لایه مشبک محصولی جدید با ویژگی های برتر نسبت به نوار بالدار معمولی می باشد. رویه مشبک به کار رفته در این محصول به دلیل دارا بودن شیارهای قیف مانند، سرعت عبور مایع را افزایش داده و از برگشت رطوبت به سطح رویی جلوگیری می کند. در نتیجه سطح خارجی نوار در حین مصرف و حتی بعد از مصرف، برای مدت زمان طولانی خشک باقی می ماند که از لحاظ بهداشت این مسئله بسیار حائز اهمیت میباشد. همچنین شیارهای به کار رفته در سطح بیرونی نوار همانند گارد عمل کرده و باعث نفوذ حداکثری مایع در مرکز توده جاذب می شود. و از گریز آن به لبه های نوار ممانعت می کند. این ویژگی باعث راحتی بیشتر مصرف کننده می شود.  شش

دستمال کاغذی جیبی و کیفی:

 

 

در این واحد صنعتی، دستمال کاغذی جیبی 10 برگ با سه نام تجاری طوبی، نارسیس و ماه منظر تولید می شود. به کارگیری تیشوهای درجه یک در تولید این محصول سبب تمایز کیفیت آن با محصولات مشابه می باشد. لطافت محصول، تنوع و زیبایی بسته بندی از ویژگی های بارز این دستمال ها می باشد.

درباره صنایع

امتیاز این محصول
5/5
امتیاز این محصول
5/5
محصولات غذایی زلنگ
امتیاز این محصول
5/5
امتیاز این محصول
5/5