معرفی شرکت گلخند بهداشت

شرکت گلخند بهداشت واقع در استان مازندران، بابل، شهرک صنعتی بابلکنار، تولید و عرضه کننده انواع محصولات سلولزی و بهداشتی با نام های تجاری طوبی، نارسیس و ماه منظر می باشد. این شرکت فعالیت خود را در سال 1373 در زمینی به مساحت 4300 مترمربع با خط تولید دستمال کاغذی تحت برند طوبی آغاز نمود.

رویکرد کیفیت گرا، احترام به مشتری، توجه ویژه به منابع انسانی موجب شتاب حرکت رو به رشد شرکت و سرآمدی آن در حوزه های مختلف عملکردی گردید. پس از آن با عمیق تر شدن درک مشتریان نسبت به مقوله کیفیت صنایع سلولزی، اشتیاق آنها نسبت به محصولات شرکت گلخند بهداشت فزونی یافت. این امر سبب گردید تا مدیران شرکت به فکر توسعه خطوط تولید و ایجاد خطوط جدید و همچنین افزایش ظرفیت تولید این واحد صنعتی بیافتند. از این رو در سال 1383 اقدام به احداث شرکت مامطیر سلولز در زمینی به مساحت 4700 مترمربع نمودند. در پی راه اندازی خطوط جدید، محصولاتی نظیر پوشک کامل بچه در چهار سایز، نوار بهداشتي بالدار با قدرت جذب فوق العاده ويژه مصرف شب، كاغذ توالت در بسته بندي­هاي2، 4، 6، 9، 12 و18 رولي و حوله كاغذي دو رولي با نام های تجاري طوبی، نارسیس و ماه منظر، سبد محصولات این شرکت را کامل نمود.

 این شرکت با استعانت الهی و در سایه فعالیت مستمر مدیران و کارکنان و با حفظ کیفیت مطلوب و قیمت قابل رقابت در بازار مفتخر است اعلام نماید که در سال های 1380و 1392 به عنوان واحد نمونه استان مازندران از طرف اداره کل استاندارد معرفی شده است.

 

از محصولات این دو شرکت می توان به:

– پوشک کامل بچه در اندازه­هاي کوچک، متوسط، بزرگ و خیلی بزرگ

– نوار بهداشتي بالدار مشبك اندازه خيلي خيلي بزرگ با قدرت جذب فوق العاده ويژه مصرف شب

– نوار بهداشتي بالدار معمولي و مشبك اندازه بزرگ با قدرت جذب زياد

– نوار بهداشتی معمولی در اندازه­هاي كوچك و متوسط

– پوشک معمولی بچه در اندازه­هايبزرگ و كوچك

– دستمال کاغذی 50،100 و 150 برگ دو لا

– كاغذ توالت2، 4، 6، 9، 12 و18 رولي

– حوله كاغذي دو رولي

– دستمال جیبی

 

اشاره کرد.که هر یک از این محصولات با کیفیتی مناسب تولید و راهی بازارهای داخلی می ­شوند

معرفی شرکت مامطیر سلولز

شركت توليدي مامطير سلولز در منطقه شهرك صنعتي بابلكنار در حومه شهرستان بابل قرار دارد. اين شركت در تاريخ 18/12/1383 به ثبت رسيد و در تاريخ 12/5/1384 موفق به كسب جواز تأسيس از وزارت صنايع و معادن شد. در واقع اين شركت در راستاي طرح توسعه­ي شركت گلخند بهداشت كه در زمينه توليد محصولات سلولزي – بهداشتي فعاليت مي­كند و با هدف توليد محصولات سلولزي بهداشتي با تنوع بيشتر تأسيس شد.
 جلب رضايت مشتري، ارائه محصول با كيفيت بالا و قيمت مناسب از مهمترين اهداف اين شركت مي­باشد. ايجاد حس مسئوليت پذيري در كاركنان و استفاده از تكنيك­هاي جديد و ماشين آلات مدرن به منظور ارتقاء سطح كيفي محصولات و دسترسي به سطح كيفيت بالا آرمان ماست.
 

مشخصات محصولات :

Ø     دستمال کاغذی جعبه­ای فانتزی در طرح­های زیبا و متنوع با برندهای طوبی، نارسیس و ماه منظر
شامل انواع: 50، 100 و 150 برگ دولا
اندازه متوسط
نرم و لطیف
پرفراژ کامل
 
Ø     دستمال کاغذی جیبیبا برندهای طوبی، نارسیس و ماه منظر
نرم و لطیف
اندازه متوسط
تعداد در هر بسته: 10 عدد دستمال کاغذی دولایه
تعداد در هر کیسه نایلونی: 24 عدد
 
 
Ø     کاغذ توالت با برندهای طوبی، نارسیس و ماه منظر
در بسته بندی­هاي2 رولی، 4 رولی، 6 رولي، 9 رولي، 12 رولي و 18 رولي
چهار لایه با قدرت جذب فوق‌العاده
نرم و لطیف با پرفراژ کوتاه و مقرون به صرفه
 
Ø     دستمال کاغذی حوله­ای با برندهای طوبی، نارسیس و ماه منظر
در بسته بندی دو رولی
دولایه، نرم ولطیف، با قدرت جذب فوق­العاده و مقاومت بالا در برابر رطوبت
 
 
 
 
 
پوشک بچه معموليبا برندهای طوبی، نارسیس و ماه منظر
در بسته­های 20 عددی در دواندازه بزرگ و کوچک
ویژگی­ها:
ï داراي سطح يکنواخت بوده و عاري از اجسام خارجي، بوي زننده، لکه، روغن رنگ، چسب يا آلودگي و يا معايبي که به مصرف­کننده آسيب مي­رساند و يا کارآيي پوشک را کاهش مي­دهد، می­باشد .
ïپوشش رويي پوشک بچه که از جنس منسوج نبافته مي­باشد، کاملاً اجزاي داخلي را مهار نموده و در برمی­گيرد. اين لايه از دو طرف پرس مي­گردد و در پشت پوشک دو لايه با لايه نازکي از چسب و در راستاي طول به هم متصل مي­شوند.
ïتوده جاذب که معمولاً از جنس خمير کاغذ سلولزي آسياب و حلاجي شده مي­باشد که داراي سطحي يکنواخت و فاقد هرگونه جسم خارجي مي­باشد اين بخش از پوشک مهمترين قسمت پوشک است، زيرا مسئول جذب مايع ادرار مي­باشد.
ïpH پوشک يعني ميزان اسيدي و يا قليايي بودن پوشک­ها بخاطر عدم آسيب­رساني به کودکان کنترل مي­گردد و اين ويژگي­ بايد در حد خنثي يعني بين 5/7 6 باشد که اين pHمناسب پوست بدن مي­باشد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
پوشک کامل بچه با برندهای طوبی، نارسیس و ماه منظر
در سه اندازه
کوچک ( 3- 6 کیلوگرم) 18 عددی
متوسط ( 5-10 کیلوگرم) 16 عددی
بزرگ (10-18 کیلوگرم) 14 عددی
ویژگی­ها:
1-  قدرت جذب فوق العاده بالای پوشک به­نحوی که نیاز به تعویض پوشک در طول شبانه روز به­طور قابل ملاحظه­ای کاهش می­یابد و قابلیت منحصر به فرد آن در خشک نگه داشتن  محیط پوشک برای مدت زمان طولانی، میزان رخداد درماتیت(حساسیت پوستی) ناشی از پوشک را کاهش می­دهد.
2-  در پوشک کامل بچه طوبی لایه عبور دهنده و توزیع کننده بکار رفته است که باعث می­شود پخش مایع بسیار عالی انجام شودو در عین حال همچون مانعی از برگشت مایع از داخل به سطح رویی پوشک جلوگیری می­کند و در تیجه سطه رویی پوشک که در تماس مستقیم با پوست کودک می­باشد در طول مدت زمان مصرف خشک باقی می­ماند.
3-    پوشک کامل بچه طوبی بسیار ظریف و سبک بوده بطوریکه کودک شما در آن کاملاً احساس آرامش و راحتی می­کند.
4-  توده جاذب در پوشک کامل بچه طوبی علاوه بر قدرت جذب فوق العاده، در حین مصرف و بعد از تر شدن گلوله گلوله نمی­شود و شکل اولیه خود را حفظ می­کند و موجب می­شود که کودک احساس نکند و به­راحتی تحرک داشته باشد.
5-  کش دور پا بکار رفته در پوشک کامل طوبی در عین ظرافت دارای قابلیت کشسانی عالی بوده و از نشت مایع جلوگیری می­کند و در حین مصرف به هیچ وجه روی پوست کودک اثر بر جای نمی­گذارد.
 
 
 
انواع نوار بهداشتی با برندهای طوبی، نارسیس و ماه منظر
 
Ø     نوار بهداشتی معمولی
در بسته­بندی 10 عددی با اندازه­های کوچک و متوسط
ویژگی­ها:
دارای خمیر کاغذ با قابلیت جذب بالا.
دارای منسوج نبافته نرم و راحت و ضد حساسیت.
تیشوی به­کاررفته در این محصول از خمیر طبیعی تهیه شده است.
دارای لایه نایلونی که از نفوذ رطوبت به بیرون نوار جلوگیری می­کند.
 
Ø     نوار بهداشتی بالدار معمولی و مشبک با قدرت جذب زياد
در بسته بندی 10 عددی با اندازه متوسط
 
 
ویژگی­ها:
این محصول  دارای ضخامت مناسب و قابلیت جذب بالا بوده بطوریکه پودر جاذب بکار رفته در این محصول توانایی جذب چندین برابر وزن خود را داشته و بدون اینکه تغییری در سبکی و لطافت محصول هنگام مصرف ایجاد شود.
نوار بهداشتی بالدار با رویه مشبک محصولی جدید با ویژگی­های مطلوب­تر در مقایسه  با نوار بهداشتی بالدار معمولی می­باشد. رویه مشبک به­کار رفته به­دلیل دارا بودن سوراخ­هایی به شکل قیف، سرعت عبور مایع را افزایش داده و برگشت رطوبت به سطح را به صفر می­رساند. درنتیجه سطح خارجی نوار حین مصرف حتی پس از گذشت مدت زمان طولانی خشک با قی­می­ماند که از لحاظ بهداشت بانوان این مسئله بسیار حائز اهمیت می­باشد.
همچنین شیارهای به­کار رفته در سطح بیرونی نوار همانند گارد عمل کرده و باعث نفوذ حداکثری مایع در مرکز می­شود و از گریز مایع به لبه­های نوار ممانعت می­کند. این ویژگی موجب ایجاد احساس راحتی بیشتر در حین مصرف می­شود.
 
Ø     نوار بهداشتي بالدار با رويه مشبك با قدرت جذب فوق العاده ويژه مصرف شب
در بسته بندي 10 عددي با اندازه خيلي خيلي بزرگ
ويژگي­ها:
نوار بالدار ويژه شب با رويه مشبك محصولي جديد كه داراي قدرت جذب فوق­العاده زياد مي­باشد و دنباله بلند آن جهت مصرف طولاني مدت طراحي شده است.  دنباله بلند از مرطوب شدن لباس در هنگام استراحت جلوگيري  مي­نمايد.
قابل توجه است که تمامی مراحل تولید و بسته­بندی با رعایت کامل اصول بهداشتی انجام می­گیرد و رویه­های به­کار رفته در هر دو نوع نوار بهداشتی بالدار از مواد اولیه درجه یک تهیه  شده که هنگام تماس با پوست ایجاد حساسیت یا خارش­های پوستی نمی­کند.

 

اجرا شده توسط: همیار وردپرس