معرفی شرکت:

شرکت گلخند بهداشت واقع در استان مازندران، بابل، شهرک صنعتی بابلکنار، تولید و عرضه کننده انواع محصولات سلولزی و بهداشتی با نام های تجاری طوبی، نارسیس و ماه منظر می باشد. این شرکت فعالیت خود را در سال 1373 در زمینی به مساحت 4300 مترمربع با خط تولید دستمال کاغذی تحت برند طوبی آغاز نمود.

رویکرد کیفیت گرا، احترام به مشتری، توجه ویژه به منابع انسانی موجب شتاب حرکت رو به رشد شرکت و سرآمدی آن در حوزه های مختلف عملکردی گردید. پس از آن با عمیق تر شدن درک مشتریان نسبت به مقوله کیفیت صنایع سلولزی، اشتیاق آنها نسبت به محصولات شرکت گلخند بهداشت فزونی یافت. این امر سبب گردید تا مدیران شرکت به فکر توسعه خطوط تولید و ایجاد خطوط جدید و همچنین افزایش ظرفیت تولید این واحد صنعتی بیافتند. از این رو در سال 1383 اقدام به احداث شرکت مامطیر سلولز در زمینی به مساحت 4700 مترمربع نمودند. در پی راه اندازی خطوط جدید، محصولاتی نظیر پوشک کامل بچه در سه سایز، دستمال جیبی، دستمال 2و4 قلو او دستمل حوله ای با نام های طوبی، نارسیس و ماه منظر، سبد محصولات این شرکت را کامل نمود.

 این شرکت با استعانت الهی و در سایه فعالیت مستمر مدیران و کارکنان و با حفظ کیفیت مطلوب و قیمت قابل رقابت در بازار مفتخر است اعلام نماید که در سال های 1380و 1392 به عنوان واحد نمونه استان مازندران از طرف اداره کل استاندارد معرفی شده است.

از محصولات این 2شرکت می توان به:

  – پوشک کامل بچه در 4 سایز کوچک، متوسط، بزرگ و خیلی بزرگ

  – پوشک معمولی متوسط و بزرگ   

  – دستمال کاغذی 100،200 و 300 برگ   

   – دستمال رولی 2و4 قلو  

  – دستمال حوله ای 

   – نوار بهداشتی معمولی، بالدار و مشبک 

   – دستمال جیبی

اشاره کرد. که هر یک از این محصولات با کیفیتی مناسب تولید و راهی بازارهای داخلی می شوند.

موقیت مکانی شرکت در گوگل مپ

درباره صنایع سلولزی

درباره صنایع غذایی

امتیاز این محصول
5/5
امتیاز این محصول
5/5
محصولات غذایی زلنگ
امتیاز این محصول
5/5
امتیاز این محصول
5/5